Klub Fanów Gwiezdnych Wojen

Zapraszamy wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen

Ogłoszenie

http://i26.tinypic.com/28bqzp5.jpg

#1 2008-04-15 20:22:14

Dawix

----------

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 0
Punktów :   

Bujka na Tanooine

Pewnego razu, w roku 5 BBY Lord Revan weszedł do kantyny Mon-Eseise
-Podaj mi kubek dobrego whisky-rzekł Revan
-Jak sobie życzysz odpowiedział właściciel kantyny i podał mu kubek

  Revan pił w rogu, po dwunastu godzinach w karczmie zjawił się znany łowca nagród Drejk Konochi....

Offline

 

#2 2008-04-19 17:29:14

Darth Onoma

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Bujka na Tanooine

Trochę to opowiadanie IMO kupy się nie trzyma... ale nie psujmy sobie zabawy

Revan się przestraszył. To ten gościu, który chciał mnie zabić na Mon Calamari!
Drejk strzelił i się uśmiechnął. Może dostarczę go swojemu szefowi, Huttowi the Minsky`emu. The Minsky chce go mieć martwego. W nagrodę dostanę 1000 kredytów.

CDN

Offline

 

#3 2008-04-21 14:11:48

Dawix

----------

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 0
Punktów :   

Re: Bujka na Tanooine

Revan odpiął z pasa świetlny miecz i włączył energetyczną klingę, po chwili z sykiem wysunęła się błękitna kolumna spójnej energi.
-Szykuj się na śmierć Drejk!-zawołał Revan
-To się jeszcze okarze Revan-powiedział Drejk

         Po chwili do kantyny weszły cztery androidy typu BDZ i siedem szturmowców.Walka się zaczęła, szczątki jednego androida zwaliły się na ziemię po odbitym strzale Revana.Nie minęło nawet 10 minut gdy wszystkie androidy zostały zniszczone, a zostało tylko dwie jednostki szturmowe.


-Powstrzymać go !-krzyknął Drejk i wyszedł z kantyny.Pozostałe jednostki szturmowe przęłączyły swój blaster z ogłuszania na zabijanie.
-Tchórz!-zawołał Revan i zaczął odbijać strzały szturmowców.Revan spodziewał się że Drejk zablokuje drzwi, lecz z łatwością znalazł mechanizm blokujący.Jedi wybiegł, Drejk biegnął w stronę platformy z jego krążownikiem ,,Czarną Gwiazdą".Ledwo Revan wbiegł na platformę, Drejk już uciekł , a na pożegnanie krzyknął:

-Jeszcze się spotkamy Revanie!
-Myślę że już niedługo, nie mogę sie tego doczekać-pomyślał Revan


The End/Koniec

Offline

 

#4 2008-04-21 14:32:14

Dawix

----------

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 0
Punktów :   

Re: Bujka na Tanooine

Cała opowieść

http://i32.tinypic.com/23w3e6d.jpg


Pewnego razu, w roku 95 BBY Revan, były lord sithów wszedł do kantyny Mon-Eseise
-Podaj mi kubek dobrego whisky-rzekł Revan
-Jak sobie życzysz odpowiedział właściciel kantyny i podał mu kubek

   Revan pił w rogu, po dwunastu godzinach w kantynie zjawił się znany łowca nagród Drejk Konochi.
Revan się przestraszył. To ten gościu, który chciał mnie zabić na Mon Calamari!
Drejk strzelił i się uśmiechnął. Może dostarczę go swojemu szefowi, Huttowi the Minsky`emu. The Minsky chce go mieć martwego. W nagrodę dostanę 1000 kredytów.
Revan odpiął z pasa świetlny miecz i włączył energetyczną klingę, po chwili z sykiem wysunęła się błękitna kolumna spójnej energi.
-Szykuj się na śmierć Drejk!-zawołał Revan
-To się jeszcze okarze Revan-powiedział Drejk

         Po chwili do kantyny weszły cztery androidy typu BDZ i siedem szturmowców.Walka się zaczęła, szczątki jednego androida zwaliły się na ziemię po odbitym strzale Revana.Nie minęło nawet 10 minut gdy wszystkie androidy zostały zniszczone, a zostało tylko dwie jednostki szturmowe.


-Powstrzymać go !-krzyknął Drejk i wyszedł z kantyny.Pozostałe jednostki szturmowe przęłączyły swój blaster z ogłuszania na zabijanie.
-Tchórz!-zawołał Revan i zaczął odbijać strzały szturmowców.Revan spodziewał się że Drejk zablokuje drzwi, lecz z łatwością znalazł mechanizm blokujący.Jedi wybiegł, Drejk biegnął w stronę platformy z jego krążownikiem ,,Czarną Gwiazdą".Ledwo Revan wbiegł na platformę, Drejk już uciekł , a na pożegnanie krzyknął:

-Jeszcze się spotkamy Revanie!
-Myślę że już niedługo, nie mogę sie tego doczekać-pomyślał Revan


The End/Koniec

Offline

 

#5 2008-04-21 15:40:15

Darth Onoma

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Bujka na Tanooine

Już koniec? Ya Htsem Vyetsey!

Offline

 

#6 2008-04-21 18:21:02

Dawix

----------

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 0
Punktów :   

Re: Bujka na Tanooine

Drogi kapitanie ! opowieści mają być krótkie ale mam dla ciebie dobra wiadomośc mam tu dłuższą opowieść zaraz ją wkleje

Offline

 
------------------------By Dawix and Tomek777------------------

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław www.swinka-morska.pl www.maltanczyki.info